آرزو کیانی

به سایت آرزو کیانی خوش آمدید .

شما در این سایت امکان دیدن نمونه کار های تیم  مارا دارید .

ما در هر زمینه از طراحی لباس و گریم و حتی طراحی صحنه تا کار عکاسی و ساخت تیزر را برای شما انجام میدهیم .

شما در بخش نمونه کار های میتوانید نمونه کار های هر کدام از اعضای تیم را مشاهده کنید  و پس از انتخاب خدمات خود را خریداری نمایید .

درباره ی آرزو کیانی

آرزو کیانی نسب

عکاس و مدرس عکاسی

او همزمان با شروع هنرستان در سال 88 در آتلیه های عکاسی مشغول به کار شد ..اون از همان اوایل زیر نظر اساتید مختلفی همچون کیارنگ اعلایی ، عقیل حسینیان و دیگر اساتید در این حوزه به افزایش و ارتقا مهارت های خود پرداخته است . با کار کردن در آتلیه ها و شهر های مختلف مهارت و تجربیات خود را افزایش داد و با شروع کرونا و تعطیل شدن آتلیه ها به این فکر افتاد که کسب و کارش نیاز به تحول دارد و سبک خودش را انتخاب کرد . به فکرش گه عکاسی فضای باز ، لایف استایل و عکاسی در منزل بهترین شیوه برای افزایش رضایت مشتری در این شرایط است . او در این شرایط با پرداختن به عکاسی و سبک مورد علاقه خود زیمنه مورد علاقه ی خودش را پیدا کرد . با عکاسی لایف استایل و فضای باز بسیاری از محدودیت ها و اتلاف وقت ها کم میشود و برای کودکان میتوانند در محیط پر آرامش تری عکاسی کنند . 

هدف از طراحی این سایت راحت تر در اختیار قرار دادن نمونه کار ها و آشنایی شما با این سبک همچنین هزینه ی این فعالیت ها بود تا شما عزیزان راحت تر در زمان مناسب بتوانید اطلاعات مورد نیازتان را بدست بیاورید .

0